01 styczeń

Yerba Mate ciśnienie – czy mając problemy z ciśnieniem można pić Yerbę?

Yerba Mate ciśnienie

Yerba Mate to doskonały i naturalny sposób na dodatkową energię. Poza tym, świetnie wpływa na pracę serca, nerek, układu trawiennego… Tak naprawdę, ma korzystny wpływ na cały organizm. Do tego zawiera sporo witamin i minerałów, o czym pisaliśmy w tym artykule: Yerba Mate – skład: witaminy i minerały. Tylko konkretne informacje!

Yerba Mate, a nasze zdrowie – czy istnieją przeciwwskazania do picia naparu?

Chociaż Yerba Mate i właściwości tego naparu są całkowicie naturalne i mają korzystny wpływ na nasze zdrowie, są sytuacje kiedy trzeba z niej zrezygnować lub po prostu ograniczać. W tym miejscu można wymienić dolegliwości takie jak choroby układu pokarmowego, np. wrzody. Nie poleca się również picia Yerba Mate w ciąży – to ze względu na działanie pobudzające. Kolejną, dosyć istotną sprawą jest nadciśnienie. I temu właśnie postaramy się przyglądnąć. Yerba Mate i ciśnienie to temat często pojawiający się w pytaniach naszych klientów.

Yerba Mate, a ciśnienie – czy to bezpieczne?

Jak działa Yerba Mate? Ciśnienie może ulegać zmianie po wypiciu naparu. Trzeba pamiętać, że ma on działanie pobudzające, a niektóre odmiany są naprawdę mocne w swoim działaniu. Wiele osób przyznaje, że regularne picie naparu Yerba Mate pomogło uregulować ciśnienie. My podpowiadamy jednak, że każdy organizm jest inny i reakcja na pobudzające działanie ostrokrzewu może być inna. Yerba Mate właściwości ma naprawdę imponujące, szczególnie w niektórych, mocniejszych odmianach. Dla zdrowego organizmu jest ona w pełni bezpieczna i korzystna.
yerba mate

Yerba Mate właściwości – zawsze zapytaj lekarza!

Jaka jest więc odpowiedź dotycząca Yerba Mate i ciśnienia? Może być tylko jedna – należy zapytać swojego lekarza. Wszystko zależne jest od konkretnych dolegliwości, reakcji organizmu i innych czynników. My lekarzami nie jesteśmy, dlatego nie możemy powiedzieć konkretnej osobie, że picie Yerba Mate i właściwości pobudzające naparu są całkowicie bezpieczne. Możemy natomiast podpowiedzieć jaką Yerbę wybrać – wśród licznych rodzajów ostrokrzewu, są takie które cechują się znacznie mniejszym działaniem pobudzającym.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate