14 lip

Znane osoby pijące Yerba Mate

Yerba Mate

Yerba Mate jest znana na całym świecie. Uwielbiają ją miliony ludzi niezależnie od miejsca zamieszkania, wieku, płci czy statusu. Jak się okazuje, wśród fanów ostrokrzewu paragwajskiego jest również wiele znanych osób. Yerba Mate pomaga im w codziennych obowiązkach dodając energii i cennych dla zdrowia składników. Jesteście ciekawi kto należy do tego grona?

Znane osoby – Yerba Mate dodaje mocy

Nie moglibyśmy zacząć inaczej jak od najsławniejszych Argentyńczyków. Z dumą pozują do zdjęć i chętnie opowiadają o tym, że każdego dnia popijają Yerba Mate ze swojego materka.

Znanych osób z Yerba Mate nie brakuje, ale z pewnością jedną z najważniejszych jest Papież Franciszek. Sięga po napar z ostrokrzewu codziennie – często widywany jest z tykwą w dłoni. Dodatkowe pokłady energii oraz wspieranie zdrowia to właściwości Yerby, które pomagają mu wypełniać codzienne obowiązki.

znane osoby yerba mate

http://gawker.com/

Celebryci i Yerba Mate – sportowcy

Kto jeszcze ceni sobie napar z ostrokrzewu wśród celebrytów? Yerba Mate stanowi doskonałe wsparcie w postaci energii i lepszej koncentracji, nic więc dziwnego, że bardzo chętnie sięgają po nią sportowcy.

http://www.wykop.pl/

http://www.wykop.pl/

https://www.pinterest.com

https://www.pinterest.com

https://instagram.com/

https://instagram.com/

Bez wątpienia fani sportu wiedzą, że piłkarze pochodzący z Ameryki Południowej regularnie w szatniach swojego klubu popijają Yerba Mate. Drużyna Barcelony zdobywa mnóstwo trofeów – kto wie, może przyczynia się do tego właśnie napar z ostrokrzewu? Celebryci z Yerba Mate chętnie pozują do zdjęć – sami zobaczcie 😉

Yerba Mate wśród znanych Polaków

W Ameryce Południowej napar z ostrokrzewu to codzienność, nic więc dziwnego, że sięgają po niego tamtejsi celebryci. Yerba Mate jest jednak coraz bardziej popularna również w naszym kraju. Wśród Polaków zdecydowany prym wiedzie oczywiście Wojciech Cejrowski, który bardzo często opowiada w swoich programach o Yerbie i jej właściwościach. Do znanych osób z Yerba Mate należy również Pani Beata Pawlikowska, która zafascynowała się naparem podczas podróży do Ameryki Południowej.

http://www.dziennik.pl/

http://www.dziennik.pl/

Yerba Mate ma świetnie działanie na nasz organizm, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że sięga po nią tak wiele osób na całym świecie. To alternatywa dla kawy, dzięki której dbamy o zdrowie i dodajemy sobie MOCY każdego dnia 🙂

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate