01 lip

Zestawy Yerba Mate

Yerba Mate

Rozpocznij swoją przygodę z Yerba Mate! Jak to zrobić? To tak naprawdę bardzo proste – wystarczy skompletować kilka akcesoriów oraz wybrać rodzaj Yerby na początek. Dziś wyjaśnimy Ci co dokładnie jest potrzebne oraz jaki jest najłatwiejszy sposób na start. Akcesoria i Yerbę w zestawie znajdziecie w naszym sklepie internetowym: Yerba Mate sklep

Yerba sklep – pij Yerbę i korzystaj z jej zalet każdego dnia

Zacznijmy od tego dlaczego w ogóle warto pić Yerba Mate. Z pewnością słyszałeś/aś już o właściwościach pobudzających Yerba Mate. Ta roślina zawiera kofeinę, a także teofilinę i teobrominę, a te składniki odpowiedzialne są za dodatkową energię. Yerba działa pod tym względem nawet lepiej niż kawa! A to dlatego, że jej działanie jest stopniowe, a nie gwałtowne. Jesteśmy pobudzeni bez nagłego uczucia spadku mocy czy gwałtownego „szoku energetycznego”. Ale energia to nie wszystko! Ostrokrzew ma również właściwości korzystne dla naszego zdrowia: wspiera pracę serca i nerek, pomaga w oczyszczeniu organizmu, jest źródłem witamin i minerałów. Mówiąc krótko, to samo zdrowie! 🙂 Pozostaje więc tylko dowiedzieć się co znajduje się w Yerba zestawie.

yerba mate zestaw

Yerba zestaw, czyli co jest potrzebne do parzenia i picia naparu z ostrokrzewu

Picie naparu z ostrokrzewu wygląda inaczej niż herbaty, czy kawy. Tradycyjnie parzymy ją w specjalnym naczynku zwanym matero, a pijemy za pomocą bombilli, która filtruje susz. Podstawową różnicą w porównaniu do dobrze nam znanych herbat jest ilość suszu, który używamy do jednego parzenia. Sypiemy 1/3 do 3/4 pojemności naczynka w zależności od oczekiwanego smaku i mocy naparu (początkującym polecamy zacząć od 1/3). Yerba sklepie online dostępna jest w wielu wariantach, zarówno klasycznych, w których jest wyłącznie susz ostrokrzewu, jak i smakowych z dodatkami.

Zestawy do Yerba Mate – najłatwiejszy sposób na start

Osoby początkujące nie wiedzą jeszcze który rodzaj Yerba Mate stanie się ich ulubionym. Czy będą to mocniejsze w smaku, bardziej gorzkie odmiany, czy może delikatne lub owocowe? Jest to zwykle powód, dla którego startujący nie wiedzą który susz kupić. Postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie – stworzyliśmy zestawy z Yerbą w sklepie, które zawierają wszystko co jest potrzebne. W takim pakiecie otrzymujesz odpowiednią Yerbę i zestaw akcesoriów, czyli matero, bombillę i inne przydatne produkty. Sprawdź i wybierz Yerba Mate zestaw dla siebie – to najprostszy sposób na rozpoczęcie przygody z niezwykłym naparem z ostrokrzewu paragwajskiego. Akcesoria, klasyczne i smakowe Yerby – w sklepie znajdziesz wszystko. Zapraszamy także do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wybraniu zestawu.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate