31 paź

Yerbera

Yerbera

Yerbera to świetne akcesorium dla każdego miłośnika Yerba Mate. Służy to przechowywania naszego suszu, a przy tym stanowi często ciekawy element dekoracyjny kuchni. Fajne akcesoria mogą sprawić, że cały rytuał staje się ciekawszy, a odpowiedni pojemnik zapewni świeżość suszu Yerba Mate. Właściwości będą mocne, a smak intensywny.

Yerbera – czym jest??

Kiedy kupujemy Yerba Mate, mamy szczelnie zapakowany susz, który po otwarciu zwiększa objętość. Aby zachować aromat i świeżość najlepiej jest zaopatrzyć się w pojemniki. Yerbera służy właśnie do przechowywania suszu. To akcesorium, które produkowane jest specjalnie w tym celu, a jego wygląd bardzo często nawiązuje do tematu ostrokrzewu. Wybór jest ogromny, warto więc wybrać coś dla siebie, aby zabezpieczać swój susz i jak najdłużej cieszyć się oryginalnym smakiem i działaniem Yerba Mate. Sklep nasz zaprasza do obejrzenia wszystkich ciekawych akcesoriów.

Yerba Mate to pasja!

Bardzo często jest tak, że kiedy po raz pierwszy zaczynamy pić Yerba Mate, to zostajemy z nią na zawsze. Dlatego warto już na początku zastanowić się co może nam się przydać oprócz samego suszu, naczynka i bombilli. Ciekawe przedmioty mogą uatrakcyjnić przygodę z Yerba Mate. Właściwości korzystne dla zdrowia i smak to jedno, ale samo parzenie również może być przyjemne. Warto zaopatrzyć się w yerberę, szczoteczkę do czyszczenia bombilli, czy termometr ułatwiający przygotowanie naparu.

Yerba Mate – właściwości jest mnóstwo

Yerba jest zdecydowanie dobra dla naszego zdrowia. Możemy zaopatrzyć się w dowolny susz i akcesoria do Yerba Mate, właściwości zawsze będą podobne. Oczywiście niektóre odmiany mogą mieć więcej lub mniej niektórych składników lub być wzbogacone o zioła, które same w sobie są lecznicze. Warto wiedzieć, że w ostrokrzewie znajdują się antyoksydanty, które zwalczają namnażanie się wolnych rodników. To znaczy, że zapobiega powstawaniu wielu chorób, w tym nowotworów. Odgrywa również rolę w spowalnianiu procesów starzenia.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate