03 lis

Yerba Mate – prezent pod choinkę

zestaw prezentowy yerba mate

Ponieważ jesteśmy już po 1. listopada, to bez skrupułów możemy wystawić ozdoby świąteczne na nasze sklepowe witryny 🙂 Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że jednym z najbardziej frapujących problemów, z którymi mierzymy się na przełomie listopada i grudnia, to kupno prezentów świątecznych. Nie uwierzycie, ale naszym skromnym zdaniem, nie ma lepszego rozwiązania niż paczka yerby.

Upominki świąteczne – czy Yerba Mate to dobry prezent?

Dobry upominek świąteczny, to taki, który jest dawany w dobrej wierze i ze szczerego serca. Yerba Mate ma wiele zalet – dodaje energii, wspomaga odchudzanie, działa antyoksydacyjnie – co czym pisaliśmy już wielokrotnie wcześniej. Dlatego prawie każdy znajdzie w niej coś, co sprawi, że życie obdarowanego będzie odrobinę lepsze. Czego chcieć więcej, do dobrego i ciekawego prezentu na święta?

pajartio zestaw

Ciekawy prezent na święta? Zaskocz bliskich zestawem Yerba Mate!

Wszyscy kochamy dostawać (i dawać!) upominki świąteczne.  O ile przyzwyczailiśmy się do prezentów typu skarpetki lub krawat, o tyle warto jest czasami zaskoczyć rodzinę czymś wyjątkowym. Jeżeli w tym roku chcesz podarować komuś ciekawy prezent na święta, to nasz zestaw prezentowy będzie wręcz idealny! Oprócz samego oryginalnego charakteru yerby podarujesz bliskim zdrowie, energię i wiele, wiele innych pozytywnych czynników.

Jaką Yerba Mate wybrać na prezent?

Jeśli kupujemy yerbe dla osoby, która już ją piję, to można podejść do tematu na dwa sposoby. Kupić jej roczny zapas yerby, którą najbardziej lubi. Ewentualnie zaskoczyć ją jaką nietypową odmianą, która będzie dla niej miłą niespodzianką i ciekawą odmianą.

W przypadku obdarowania początkujących yerberów musimy zadbać o zaopatrzenie ich w minimalny zestaw akcesoriów, które pozwalają w pełni cieszyć się rytuałem jej parzenia i picia.

Jeśli nie masz pomysłu na ciekawy prezent na święta, to zachęcamy do wybrania jednego z naszych zestawów prezentowych. Służymy też pełnym wsparciem w wyborze indywidualnego zestawu lub samej yerby. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Idealne upominki świąteczne? Znajdziesz je w Chatce z Yerba Mate!

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate