17 Sty

Yerba Mate jako suplement diety

Yerba Mate skład

Suplement diety najczęściej kojarzy nam się z tabletkami. Ale czy tylko tak możemy dostarczyć sobie odpowiedniej dawki witamin i minerałów? Otóż nie – dziś wyjaśnimy Wam jak można w zupełnie naturalny sposób wspomóc swój organizm. To rozwiązanie ma same plusy. Zapewne się już domyślacie o co chodzi – tak, Yerba Mate to świetny suplement diety!

Suplement diety – czym jest?

Suplement to nie tylko tabletki tak licznie występujące w aptekach, drogeriach czy nawet supermarketach. W naszym kraju łykanie profilaktycznych środków to codzienność, mają one uzupełniać naszą dietę i tym samym zapobiegać występowaniu wielu chorób. Ma to jednak swoje minusy. Z jednej strony w kapsułce znajduje się mnóstwo skoncentrowanych składników, ale przyjmowanie tego typu środków przez dłuższy czas może być dużym obciążeniem dla żołądka, wątroby i nerek. Tym bardziej jeśli regularnie przyjmujemy kilka rodzajów suplementów. Warto więc rozejrzeć się za naturalnymi sposobami na zadbanie o siebie. Natura daje nam wszystko czego potrzebujemy – na przykład naszą ulubioną Yerba Mate – skład mówi sam za siebie 🙂

mate

Yerba Mate – skład pełen witamin

Napar z ostrokrzewu możemy całkiem śmiało nazwać suplementem, ponieważ zawiera bardzo dużo cennych witamin i minerałów. Przyjrzyjmy się jak to dokładnie jest z Yerba Mate i składem obfitującym w te cenne elementy. W naszej Mate znajduje się cały szereg witamin, takich jak: A, E, C, B1, B2, czy H. Są one bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Pozwalają zachować zdrowie i cieszyć się urodą. Mają wpływ na skórę, włosy i paznokcie. Podobnie jest w minerałami, których również nie brakuje w naparze z ostrokrzewu paragwajskiego. Znajdziemy w nim potas, żelazo, karoten, wapń, magnez, krzem i wiele innych składników. Trudno o bogatsze źródło drogocennych elementów. Jak widać, można dostarczyć ich sobie w znacznie przyjemniejszy sposób niż codzienne łykanie tabletek 🙂

suplement

Mate – suplement z dodatkiem energii

Witaminy i minerały znacznie lepiej przyswajają się w naturalnej formie. Apteczne suplementy mają to do siebie, że ich składniki nie przyswajają się tak dobrze jak te pochodzenia naturalnego. Pijąc Yerba Mate dostajemy po prostu więcej. A warto pamiętać, że to nie wszystko, co oferuje nam ostrokrzew. To świetna alternatywa dla kawy – to mocny zastrzyk energii, który pobudzi na wiele godzin.
Natura troszczy się o to, byśmy mogli dostarczyć sobie wszystkiego co potrzebne – wystarczy się rozejrzeć 🙂 Możemy każdego dnia sięgać po Yerba Mate – skład jest bogaty w witaminy i minerały, które pomogą nam cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate