19 lut

Yerba Mate Green w ciekawych smakach – sprawdźcie które są najlepsze

Yerba Mate Green

Czy szukacie wyjątkowych w smaku Yerba Mate? Mamy więc dla Was świetną propozycję – koniecznie musicie poznać Yerba Mate Green. To jedna z najpopularniejszych odmian ostrokrzewu paragwajskiego. Jej charakter najlepiej odzwierciedlają słowa: zielona, wyjątkowo smaczna, inna niż wszystkie 🙂

Yerba sklep – sprawdź Mate Green

Mate Green, jak wskazuje jej nazwa, ma wiele wspólnego z zielenią. To dlatego, że podczas po zebraniu roślin z plantacji, listki i patyczki ostrokrzewu paragwajskiego poddawane są suszeniu gorącym powietrzem (nie nad ogniem jak to bywa w większości odmian Yerby). Proces suszenia jest krótki, dzięki czemu Yerba Mate Green zachowuje zielony kolor.
W efekcie dostajemy wyjątkowo delikatny napar – coś dla osób gustujących w mniej gorzkich wersjach Yerby. W sklepie znajdziecie różne propozycje od Mate Green. Przedstawimy Wam te, które są szczególnie polecane.

Yerba Mate Green w wersji klasycznej

Pierwsza propozycją jest klasyka. Tradycyjna wersja Mate Green to odmiana składająca się prawie wyłącznie z listków ostrokrzewu. Dzięki temu jej działanie jest bardziej intensywne, a napar jeszcze smaczniejszy. Tą Yerbę w sklepie znajdziecie pod nazwą „Despalada” – to słowo odnosi się właśnie do rodzaju Yerba Mate o zmniejszonej ilości patyczków.

• Yerba Mate Green Despalada 1kg

alt=”yerba sklep”>

Mate Green – najciekawsze kompozycje smakowe

Chociaż klasyczna Yerba Mate Green jest świetna zarówno pod względem smaku jak i działania, większym uznaniem cieszą się mieszanki smakowe. Mate Green słynie z ciekawych połączeń. To doskonała propozycja dla osób szukających Yerby w sklepie, która nie ma gorzkiego smaku. Ta Mate jest znacznie delikatniejsza, szczególnie w smakowej odsłonie.
Polecamy spróbować przede wszystkim:

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate