09 Lis

Yerba Mate Colon – poszerz swoją wiedzę o yerbie

Yerba Mate Colon

Prezentujemy kolejny wpis, który pozwoli Wam poszerzyć wiedzę na temat yerby oraz jej rodzajów. Dzisiaj pod lupę trafia Yerba Mate Colon – niezwykła i całkowicie wyjątkowa odmiana yerby. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji spróbować Mate Colon, ten artykuł wyjaśni Wam dlaczego powinniście to zrobić. Zapraszamy!

Yerba Mate Colon – dla miłośników mocnych wrażeń

Drogi yerbowiczu! Rutyna, nuda i ograniczenia to coś, czego unikasz? Jeśli brakuje Ci „tego czegoś” albo po prostu uwielbiasz być zaskakiwany, Yerba Mate Colon to zdecydowanie coś, na co powinieneś zwrócić uwagę. Zwłaszcza, gdy doświadczyłeś już smaku wielu gatunków yerba mata i nie boisz się wyzwań – mate Colon na pewno zaspokoi Twoje oczekiwania. Nie da się ukryć – ten rodzaj suszu z ostrokrzewu paragwajskiego to z pewnością niezwykłe, można by rzec – ekstremalne, doświadczenia smakowe, które na długo zostaną w Twojej pamięci. Nie bez powodu mówi się, że aby dojrzeć do tego gatunku, potrzeba nieco więcej czasu. Sprawdź, czy yerba Colon na stałe zagości w Twojej kolekcji!

Yerba Colon – smak, którym zachwycają się doświadczeni mateiści

Po Yerba Mate Colon oczywiście sięgnąć mogą wszyscy – zarówno wprawieni mateiści, jak i początkujące osoby szukające ciekawych wrażeń smakowych. Gatunek ten najbardziej odpowiada yerbowiczom poszukującym mocnego smaku. Jeśli więc jesteś zdecydowany na silne doznania lub poszukujesz czegoś absolutnie wyjątkowego ten rodzaj yerby będzie dla Ciebie idealny ! Mate Colon potrafi zachwycać głębią i mocą smaku.

Mate Colon – skąd pochodzi ten wyjątkowy gatunek?

Yerba Mate Colon Traditional to pochodząca z paragwaju, niezwykle ceniona i rozpoznawalna marka yerby. Jej dystrybucją zajmuje się zrzeszająca 3500 rolników spółdzielnia o nazwie Colonias Unidas. Współpracujący ze spółdzielnią miłośnicy yerby stale czuwają na jakością wyrabianego produktu. Mate Colon posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jej niezaprzeczalnie dobrą jakość. Chętnie wybierają ją wielbiciele prawdziwych, mocnych, a przede wszystkim tradycyjnych gatunków suszu ostrokrzewu paragwajskiego.

Yerba Mate Colon – czego spodziewać się po jej smaku?

Na pewno zorientowałeś się już, że yerba mate colon zaskoczy Cię mocnym i wyraźnym, intensywnym smakiem. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gatunków suszu, nigdy nie nazwalibyśmy jej smaku ‚nijakim’ czy ‚bez wyrazu’. Wyczuwalne są w niej oryginalne, dymne aromaty, które stanowią o jej wyjątkowym charakterze. W nutach smakowych znajdziesz również goryczkę, którą uwielbiają tradycyjni mateiści. Pobudzenie, którego dostarcza, jest znacznie silniejsze niż w przypadku innych odmian yerby – mate colon dodaje porządnej dawki mocy i energii.

Yerba Colon – czy czujesz się przekonany, by ją spróbować?

Jako doświadczony mateista na pewno chcesz stale poszerzać swoje horyzonty w świecie yerba mate – gatunek Colon idealnie Ci w tym pomoże. Zdecydowanie skorzysta na tym również Twoje zdrowie, gdyż yerba Colon dostarcza naszemu organizmowi wielu cennych witamin i minerałów, takich jak magnez, żelazo, witamina B6, witamina B1, Witamina C i naturalna witamina PP. Susz ten polecamy sportowcom, a także osobom mającym na co dzień bardzo duży wysiłek umysłowy. Studenci z pewnością docenią jej pobudzające działanie i pomoc w koncentracji – mate Colon ułatwi im przyswajanie wiedzy i wzmocni właśnie wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują. Sprawdź, czy gatunek ten jest stworzony właśnie dla Ciebie!

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate