08 mar

Ostrokrzew paragwajski a wysiłek fizyczny i odchudzanie

Yerba Mate a wysiłek fizyczny i odchudzanie

Yerba Mate a wysiłek fizyczny i odchudzanie

Zaczął się sezon, w którym każdy z nas potrzebuje dużo ruchu. Oprócz wyboru wygodnych butów i ubrania, staramy się też zwykle zadbać o posiłek i napoje, które wspomogą nasz organizm w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Zamiast stosować popularne „energetyki”, które z założenia mają podnieść poziom energii, można w naturalny sposób pobudzić nie tylko umysł, ale także ciało.

Yerba Mate – właściwości, które pozwolą zrzucić kilka kilogramów

My oczywiście polecamy wypróbować Yerba Mate. Właściwości które posiada ta roślina na pewno dodadzą nam siły i pozytywnie wpłyną na nasz organizm podczas treningu.Pewnie na każdego yerba mate działa nieco inaczej, ale warto spróbować, jaki może przynieść efekt, kiedy planujemy jakąś aktywność fizyczną. Yerba, czyli ostrokrzew paragwajski, nie tylko nas obudzi, ale także pobudzi do działania, a nawet może wspomóc wydajność organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Ostrokrzew Paragwajski i jego właściwości

Pozostaje tylko pytanie, kiedy najlepiej wypić Yerba Mate? Przed treningiem, w trakcie, czy może po aktywności fizycznej? Ile pytań, tyle odpowiedzi. Yerba wypita przed aktywnością fizyczną może nas pobudzić dzięki zawartości kofeiny, teobrominy i teofiliny. W związku z tym pozytywnie wpłynie na wydajność wykonywanych ćwiczeń.

Ostrokrzew Paragwajski i jego właściwości

Poza tym ostrokrzew paragwajski ma właściwości wspomagające odchudzanie, więc może dodatkowo pomóc tym osobom, które ćwiczą, aby zrzucić zbędne kilogramy. Spotyka się także opinie wśród zwolenników popijania yerby po treningu, że napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego regeneruje ciało po ćwiczeniach i odpręża. Tak więc zachęcamy do sprawdzenia, jak na Was zadziała Yerba Mate. Właściwości tej rośliny sprawiają, że może być popijana nie tylko w domowym zaciszu, ale także z myślą o wiosennych spacerach, biegach i innych aktywnościach fizycznych.

Chcesz zrzucić kilka kilo pijąc Yerba Mate?

Jeżeli czujesz, że ostrokrzew paragwajski to roślina, która pomoże ci zrzucić kilka kilogramów oraz dostarczy trochę witamin, ale nie wiesz od czego zacząć, zapoznaj się z naszymi zestawami startowymi:

Pamiętaj, że do picia Yerba Mate konieczna jest bombilla – bez tego się nie da! Warto się także zaopatrzyć w naczynie i nabierkę.

Dla tych z Was, którzy są weteranami Yerby a jeszcze nie wybrali swojego faworyta proponujemy Yerba Mate Rosamonte Despalada (Despalada znaczy 90% liści i tylko 10% gałązek – bardzo dobra jakościowo)

Yerba Mate – właściwości, które dodają MOCY! 🙂

 

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate