06 Sty

Yerba Mate a podróż – jak zabrać ze sobą porcję energii?

Matero

Yerba Mate jest coraz bardziej popularna w naszym kraju. Chociaż coraz więcej osób sięga po matero z Yerbą, dostęp do tego napoju nie jest tak łatwy jak w przypadku kawy – a przynajmniej nie w podróży. Na szczęście napar można przygotować szybko i mieć go zawsze przy sobie, również wtedy kiedy spędzamy za kółkiem wiele godzin.

Yerba Mate – jak pić w podróży?

Dużo czasu spędzasz w drodze? W takim razie warto zainteresować się tematem Yerba Mate. Jak pić napar i jakie są tego zalety – możesz o tym przeczytać więcej w artykule: Yerba Mate dla początkujących
Dla podróżujących szczególnie pomocne jest działanie poprawiające koncentrację oraz pobudzające. Wypicie naparu może okazać się bardzo cenne podczas długich godzin spędzonych za kółkiem, szczególnie w nocy.
Oczywiście wypicie ulubionej Yerba Mate nie jest tak łatwe jak kawy czy herbaty, które są powszechnie dostępne. Jednak bez obaw! Aby w dowolnej chwili sięgnąć po napar, wystarczy mieć ze sobą naczynko, bombillę i termos.

Matero, bombilla i w drogę!

Aby cieszyć się naparem Yerba Mate w dowolnej chwili, warto mieć ze sobą termos – szczególnie podczas chłodniejszych miesięcy. Termos pozwoli na utrzymywanie odpowiedniej temperatury wody. Oczywiście, można również pić Yerbę na zimno – taki napój również ma działanie pobudzające, zawiera także mnóstwo cennych witamin i minerałów. To doskonała opcja na orzeźwienie, a także dla osób które chcą szybko i bez dodatkowych akcesoriów przygotować swoją Yerba Mate. A jak pić aby było to najbardziej praktyczne? Najprościej ze specjalnym matero stworzonym właśnie do podróży.
yerba mate

Yerba Mate sklep – wybierz praktyczne akcesoria

Jeśli chodzi o akcesoria do picia Yerby w podróży, warto kierować się po prostu ich praktycznością. Tutaj polecamy sięgnąć po ceramiczne matero. Możemy polecić szczególnie wersję samochodową, która ma kształt wysokiego kubka. W drodze sprawdza się doskonale. Sprawdźcie: Matero Drive
Co do bombilli, nie ma szczególnych wymagań dotyczących podróży – ważne aby pasowała do naczynka. Do Matero Drive będzie pasowała każda bombilla o długości minimum 17 cm.

Podsumowując temat podróży z Yerba Mate – jak pić ją w drodze? Trzeba mieć ze sobą naczynko, bombillę oraz termos. Wystarczy w dowolnej chwili zapełnić swoje matero gorącą wodą! Yerba Mate sklep poleca wybór naczynka samochodowego, z którym łatwiej jest pić napar w trasie.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate