19 paź

Union

Union

Jedną ze znanych Yerba Mate rodem z Argentyny jest Union. Produkowana jest z ostrokrzewu rosnącego na plantacji Las Marias. Szczególnie znana są specjalne jej wersje, np. Sueve. Niektóre marki Yerby słyną z odmiennych właściwości, są wersje na odchudzanie, trawienie albo kierowane do osób nie chcących korzystać z dużego pobudzenia.

Union – co wyróżnia tą Yerbę?

Union to odmiana Yerba Mate doskonała dla osób początkujących. Cechuje się delikatnym smakiem, a dodatkowo dostępna jest w wielu odmianach, zarówno tych klasycznych jak i z dodatkami owoców. W jej składzie znajdziemy listki i gałązki ostrokrzewu, które zapewniają łagodne doznania smakowe oraz pobudzające.

Yerba Mate na wiele sposobów

To rodzaj suszu, który zachwyca osoby nie gustujące w mocnych smakach najbardziej pobudzających Yerba Mate. Sklep nasz rozumie, że nie wszyscy szukają w naparze energii. Niektórzy chcą po prostu delektować się smakiem i jednocześnie zadbać o zdrowie. Yerba Mate Union jest łagodna, a w smaku bardzo naturalna. Dostępne są różne rodzaje – np. Naranja z pomarańczą, Durazno z miksem różnych owoców czy Relax – to wyjątkowo delikatna yerba, którą można pić o każdej porze dnia, nawet późnym wieczorem. Dodatkowo dostępna jest wersja Sueve, która zawiera jeszcze mniej kofeiny. Union to przyjemny napar, który świetnie sprawdzi się także na zimno.

Odchudzanie, czyli dodatkowe plusy Yerby

Czy wersja pobudzająca, czy nie, każda odmiana ma świetne działanie wspomagające odchudzanie. Oczywiście podstawa to zdrowa dieta ograniczająca kalorie, a także aktywność fizyczna, a Yerba Mate jest dodatkiem, który sprawi, że efekty w postaci niższej wagi zobaczymy szybciej. Pomaga w odchudzaniu także dając uczucie sytości oraz uzupełniając dietę o witaminy i minerały, których może nam brakować, gdy ograniczamy produkty spożywcze.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate