08 paź

Thermo Glass

Thermo glass

Thermo Glass to nowoczesny sposób picia Yerba Mate, który powstał, aby ułatwić nieco życie zapracowanym osobom. Mimo, że tradycyjne parzenie wciąż najbardziej cieszy miłośników naparu, to czasami trudno znaleźć czas, szczególnie jeśli spędzamy całe dni poza domem. Rozwiązaniem jest właśnie Thermo Glass.

Thermo Glass – jak wygląda?

To szklane podłużne naczynie, które przypomina nieco zwykły termos. Jest wykonane ze specjalnego rodzaju szkła, które dłużej utrzymuje temperaturę, dzięki czemu możemy przygotować Yerba Mate w domu, a jej smakiem cieszyć się później. Thermo Glass posiada specjalne zamknięcie, które zabezpiecza przez przeciekaniem, a jednocześnie umożliwia szybkie otwarcie. Dostępne są również termosy wykonane z innych materiałów, np. plastiku. To znacznie ułatwia picie Yerba Mate. Sklep nasz zaprasza do obejrzenia akcesoriów. Mamy duży wybór ciekawych naczynek oraz bombilli.

Yerba Mate – jak ją pić mimo braku czasu?

Parzenie oraz dolewanie wody do Yerba Mate zajmuje trochę czasu, którego często nam brakuje. Dodatkowo nie zawsze mamy dostęp do gorącej wody, a noszenie przy sobie osobnego termosu i naczynia jest problematyczne. Thermo Gloss to połączenie tych dwóch rzeczy, ponieważ napar można pić bezpośrednio z niego, zarówno z bombillą jak i bez.

Bombilla i inne akcesoria

Dostępnych jest wiele ciekawych rodzajów naczynek. Wykonane są z różnych materiałów, mają mniejszą lub większą objętość. Każdy może wybrać coś, co najbardziej mu odpowiada: czy to tradycyjne matero wykonane z owocu tykwy, czy wersja ceramiczna. Do picia przydaje się bombilla, czyli rurka umożliwiająca filtrowanie suszu oraz pyłu.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate