28 wrz

Taragui

Taragui

Taragui, czyli jednak z najpopularniejszych marek Yerba Mate. Pochodzi z Argentyny i razem ze swoją rodaczką Rosamonte są najpopularniejszymi yerbami z tego kraju. Taragui występuje w kilku rodzajach, dlatego każdy może wybrać coś dla siebie, zarówno osoba początkująca, jak i zaawansowana.

Taragui w wersji klasycznej

Yerba Mate Taragui charakteryzuje się tradycyjnym smakiem ostrokrzewu ze sporym dodatkiem goryczki. Mimo to smak jest lekko słodki, co w sumie daje doskonałą mieszankę dla osób początkujących. Energia uwalniana jest stopniowo, daje uczucie lekkiego pobudzenia na cały dzień.

Yerba Mate dla miłosników mocnych wrażeń

Yerba Mate Taragui jest dostępna także w wersji z znacznie większą ilością mateiny. Taragui Energia to mocny zastrzyk energii, który zaskakuje nawet zaawansowanych yerbistów. Często nazywa się ją jedną z najbardziej pobudzających Mate. Jej właściwości są imponujące, korzystają z nich zarówno aktywni, jak i osoby na diecie odchudzającej, którzy potrzebują dodatkowej energii do codziennych wyzwań.
Ale to nie wszystko, ponieważ są też odmiany smakowe z dodatkami owoców lub ziół. Firma pomyślała także o osobach, które nie przepadają za tradycyjnym parzeniem suszu i stworzyła Taragui cocido (w saszetkach do zaparzania). Zajrzyj do nas: Yerba Mate Taragui.

Dieta odchudzająca doprawiona Yerbą

Yerba Mate ma ciekawe właściwości, które mogą usprawnić proces zrzucania zbędnych kilogramów. Będąc na diecie odchudzającej, chcemy jak najszybciej zobaczyć efekty, a dzięki regularnemu piciu naparu może się tak stać. Yerba to naturalny sposób na pobudzenie metabolizmu, oczyszczenie oraz odpowiednie nawodnienie organizmu. Dieta odchudzająca często nie zwiera wszystkich potrzebnych witamin, z czym również pomoże ostrokrzew paragwajski – to źródło wielu niezbędnych związków potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate