24 Wrz

Suplement

Suplement

Suplement kojarzony jest zazwyczaj z tabletkami, które mają stanowić dodatek do codziennej diety. Dzisiaj dużo się słyszy o korzyściach płynących z suplementacji, a my przypominamy, że nie tylko leki zaliczają się do tej grupy! Yerba Mate to również suplement bogaty w wiele witamin, a także sposób na to jak szybko schudnąć.

Suplement prosto z natury

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dostarczanie odpowiedniej dawki potrzebnych witamin i minerałów. Te najlepiej przyswajają się z natury, a nie w formie chemicznych środków, dlatego bardziej korzystne jest dbanie o odpowiednią dietę. Trudno jednak zapewnić sobie odpowiednią ilość warzyw i owoców, szczególnie poza sezonem. Tutaj świetnie sprawdza się picie Yerba Mate, która zastąpi nie tylko kawę, ale suplement. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak szybko schudnąć, Yerba Mate to świetne rozwiązanie.

Yerba Mate – co się w niej znajduje?

W ostrokrzewie znajdziemy mnóstwo witamin i pierwiastków, między innymi: witamina C, A, E oraz z grupy B, żelazo, wapń, krzem, potas… Można by długo wymieniać 🙂 To sprawia, że napój świetnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, ma też duże znaczenie dla wyglądu cery, włosów i paznokci. Nic dziwnego, że Yerba Mate często nazywana jest suplementem.

Jak szybko schudnąć bez stosowania chemii?

Chemiczne suplementy często polecane są jaka metoda na to jak szybko schudnąć. Producenci obiecują spektakularne efekty, jednak warto wiedzieć, że mogą one niekorzystnie wpływać na żołądek i wątrobę. Dużo lepszym pomysłem jest stosowanie naturalnych produktów. Szybciej się wchłaniają, a efekty są podobne. Najlepszym przykładem jest ostrokrzew paragwajski. To bomba witaminowa, która uzupełni dietę o potrzebne składniki. Co ciekawe, znany jest z działania przyspieszającego metabolizm. Przede wszystkim trzeba stosować zdrową dietę, uprawiać sport, a Yerba Mate skutecznie przyspieszy proces pozbywania się nadmiernych kilogramów.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate