21 Wrz

Suave

Suave

Suave czyli Yerba Mate w wersji light. Nie chodzi tu o zmniejszenie ilości kalorii, w końcu ostrokrzew ma ich bardzo mało. To wersja Yerba Mate, która ma po prostu mniejszą ilość kofeiny, przez co stanowi doskonałą propozycję dla osób początkujących.

Sueve, czyli napar w wersji light

Określenie Sueve występuje w parze z różnymi odmianami Yerba Mate. Są to specjalne rodzaje suszu, które zawierają mniej związków odpowiedzialnych za pobudzenie. Chętnie korzystają z tego osoby, które mają problemy z zasypianiem, przez co starają się ograniczać w diecie wszelkiego rodzaju energetyki. To również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą raczyć się naparem wieczorem lub po prostu nie potrzebują dodatkowego zastrzyku energii.

Yerba Mate dla początkujących

Yera Mate Sueve często polecana jest również początkującym. Dzięki temu mogą oni przyzwyczaić się do smaku naparu zanim sięgną po tradycyjną, mocną Yerba Mate. Jeśli ciekawi Cię, dlaczego Yerba Mate polecana jest zamiast kawy, zerknij: Yerba Mate kawa czy napoje energetyczne.

Dieta wzbogacona o witaminy

Różnorodność odmian Yerba Mate sprawia, że każdy może włączyć do codziennej diety ten cudowny napar. Sueve nie daje mocnego pobudzenia, ale to nie jedyna „specjalna” odmiana. Są również wersje bezglutenowe, a także te polecane cukrzykom. Ostrokrzew ma wiele zalet, a te ciekawe właściwości pochodzą z natury, więc to najbezpieczniejszy z możliwych sposobów na poprawę zdrowia. Wystarczy uzupełnić dietę o Yerbę, a efekty zobaczycie bardzo szybko.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate