14 wrz

Silueta

Silueta

Silueta pojawia się na niektórych wersjach Yerba Mate. Ten napis jest szczególnie wypatrywany przez osoby walczące z nadmiernymi kilogramami – to susz z dodatkami pomagającymi w poprawie metabolizmu. Yerba Mate sama w sobie jest sposobem na to jak schudnąć, wersja z dodatkami to podwójna MOC.

Silueta dla dbających o linię

Osoby odchudzające się dobrze wiedzą, że liczy się każdy gram. W dbaniu o linię ważne jest usprawnienie trawienia oraz przyspieszenie procesów metabolicznych. Ostrokrzew sam w sobie jest pomocny, ponieważ napar daje uczucie sytości, dzięki czemu zjadamy mniej. Przyspiesza przemianę materii dając szybsze efekty. Zioła dodane do wersji Silueta mają za zadanie zwiększyć działanie odchudzające, co może stanowić silny oręż w walce z kilogramami.

Yerba Mate – co w niej znajdziemy?

Yerba Mate Silueta to rodzaj suszu produkowanego przez wiele marek. Jedną z najbardziej popularnych jest CBSe, w której znajdziemy między innymi boldo, cedron, dziką różę oraz mięte. Wpływają nie tylko na sylwetkę, ale i smak Yerba Mate. Sklep nasz zaprasza do lektury bloga, na którym znajdziecie więcej informacji o wpływie Yerba Mate na odchudzanie.

Jak schudnąć i cieszyć się zdrowiem?

Yerba Mate to odpowiedź na pytanie jak schudnąć i jednocześnie zadbać o zdrowie. Diety niskokaloryczne są często ubogie w witaminy i minerały, co powoduje niedobory. Yerba w swoim składzie ma wiele drogocennych związków, dlatego warto pić ją każdego dnia. Dzięki temu szybciej zobaczymy efekty w postaci spadku wagi oraz zapewnimy sobie odpowiednią ilość potrzebnych witamin. Dodatkowym atutem jest pobudzające działanie naparu, daje bowiem energię do codziennych ćwiczeń. Jak schudnąć? Najlepszą i najzdrowszą metodą jest odpowiednia dieta, aktywność fizyczna oraz regularne picie Yerba Mate.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate