05 wrz

Rosamonte

Rosamonte

Rosamonte jest jedną z najbardziej cenionych odmian Yerba Mate. Pochodzi z Argentyny i jest prawdziwą dumą tego kraju. Tradycyjny smak oraz cała gama drogocennych składników – to właśnie wyróżnią tą pyszną Yerbę.

Rosamonte w wersji klasycznej

Yerba Mate najczęściej występuje w wersji Elaborada, czyli z listami i gałązkami ostrokrzewu paragwajskiego. Tak jest też w przypadku odmiany Rosamonte. W wersji klasycznej mamy dosyć grubo cięty susz. W przypadku tej odmiany warto zwrócić uwagę na jej nazwę. Rosamonte nieprzypadkowo nawiązuje do róży. Roślina długo leżakuje a do jej suszenia używa się również drewna różanego, stąd bierze się ciekawy, delikatny posmak kwiatu. Jeśli chodzi o moc naparu, nie jest bardzo duża, dlatego Rosamonte smakują zarówno początkujący, jak i zaawansowani mateiści. To sposób na dodatkową energię, porcję witamin oraz na to jak schudnąć szybciej i skuteczniej.

Yerba Mate o wielu twarzach

Jeżeli szukamy czegoś na wieczór lub po prostu nie lubimy mocnego pobudzenia, warto zainteresować się wersją Sueve, która ma obniżoną zawartość kofeiny, zwanej potocznie mateiną. Do wyboru również cocido – torebki do zaparzania. Nie sposób nie wspomnieć o Rosamonte Especial, która produkowana jest z wyselekcjonowanego suszu – to prawdziwie luksusowa wersja.
 
Zainteresowanych zapraszamy do lektury: To ile jest tych rodzajów yerby

Jak schudnąć? Z Yerbą będzie szybciej

Odchudzanie nie jest łatwe, dlatego warto wspomóc się naturalnymi sposobami. Yerba Mate to najlepsza pomoc i odpowiedź na pytanie jak schudnąć bez utraty zdrowia. Diety niskokaloryczne często nie zawierają wystarczającej ilości witamin, co może mieć przykre konsekwencje dla zdrowia. Yerba pomoże w dostarczaniu ich. To samo zdrowie! Podstawową metodą na to jak schudnąć jest dieta i aktywność fizyczna ale codzienne picie naparu przyspieszy proces utraty kilogramów.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate