03 Wrz

Romance

Romance

Romance jest marką Yerba Mate produkowaną w Argentynie. Ostrokrzew jest najlepszej jakości, zbierany na plantacji Misiones. Produkcja rozpoczęła się w roku 1978 i do dziś cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Jeśli szukasz odmiany idealnej na pierwsze parzenie Yerba Mate, sklep nasz zachęca do wybrania właśnie Romance.

Yerba Mate Romance – delikatna, ale z charakterem

Romance to przykład Yerba Mate, która ma tradycyjny smak z nutą goryczki, ale jest dosyć delikatna, dlatego spodoba się osobom, które nie przepadają za bardzo wyrazistym, gorzkim smakiem naparu. Początkujący mają dzięki niej możliwość rozpoczęcia przygody z oryginalnym smakiem yerby. To tradycyjna wersja zawierająca listki i patyczki ostrokrzewu.

Dla kogo taka Yerba Mate?

Yerba Mate Romance występuje w kilku tradycyjnych wersjach, które wyróżniają się łagodnym smakiem. Najpopularniejsza jest klasyczna Espalada. Dla osób nie potrzebujących dodatkowej energii dostępna jest wersja Sueve (z mniejsza zawartością kofeiny) – pozwala ona włączyć do codziennej diety ostrokrzew bez dużej ilości kofeiny, która jak wiadomo nie wszystkim służy.

Dieta z Yerbą w formie torebek

Co daje włączenie Yerba Mate do naszej diety? Moc witamin, minerałów i innych związków mających ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Nie wszyscy gustują w tradycyjnym sposobie parzenia ostrokrzewu, dlatego producenci wychodzą na przeciw i tworzą wersje w saszetkach. Tak jest również w przypadku Yerba Mate Romance. Torebki ekspresowe umożliwiają picie naparu w filiżance czy kubku, zupełnie jak popularną herbatę. Ma ona nieco mniej właściwości niż wersja klasyczna, ale i tak zdecydowanie warto po nią sięgać. Yerba Mate to doskonały element każdej zdrowej diety.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate