11 sty

Rodzaje Yerba Mate – Rosamonte vs Pajarito

Rodzaje Yerba Mate

Yerba Mate dostępna jest w wielu wariantach. Producenci proponują susz, z którego powstaje napar mniej lub bardziej intensywny, z dodatkami lub bez. Dziś porównujemy dwie ogromnie popularne Yerby w sklepie online – Rosamonte oraz Pajarito.

Yerba Mate – poznaj markę Rosamonte

Wśród licznych Yerb w sklepie internetowym, Rosamonte cieszy się sporym zainteresowaniem. To marka pochodząca z Argentyny. Co ciekawe, jest polecana przez Argentyńskie Stowarzyszenie Kardiologiczne. Jej nazwa nie jest przypadkowa – ostrokrzew suszony jest w obecności drzewa różanego. Ten rodzaj Yerba Mate świetnie pobudza i równie dobrze smakuje. Jest klasyczna, ale dosyć harmonijna. Goryczka nie jest mocno intensywna. Polecamy ją szczególnie w wersji Despalada, czyli z ograniczoną ilością patyczków. Yerba Mate Rosamonte będzie doskonała również dla początkujących.
yerba mate

Yerba – sklep poleca Pajarito

Yerba Mate Pajarito jest zdecydowanie warta polecenia. Nic dziwnego, że przez sporą ilość fanów Yerby jest określana jako najlepsza spośród wszystkich. Pajarito to znana paragwajska marka ceniona na całym świecie. Większość osób określa ją jako intensywną i dobrze pobudzającą. Ma wyczuwalną goryczkę i cierpkość, jak przystało na klasyczną, mocną Yerbę. W sklepie znajdziecie odmiany klasyczne i smakowe, dlatego każdy mateista może wybrać coś dla siebie.

Rodzaje Yerba Mate – która najlepsza?

Spośród wielu rodzajów Yerba Mate, zdecydowanie warto spróbować Pajarito i Rosamonte. Według nas, każdy fan naparu z ostrokrzewu paragwajskiego powinien spróbować przynajmniej jednej z tych odmian 🙂 A która będzie najlepszym wyborem dla Ciebie? Jeśli lubisz napary mocne, z nutą goryczki – Pajarito to strzał w dziesiątkę. Natomiast Rosamonte świetnie sprawdzi się u fanów nieco delikatniejszych smaków. Oba z tych rodzajów Yerba Mate doskonale pobudzają i zawierają sporo witamin i minerałów. Nic tylko siorbać! 🙂

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate