31 sie

Regulase

Regulase

Yerba Mate ceniona jest za wiele niezwykłych właściwości, w tym korzystne działanie na układ pokarmowy. Yerba Mate Regulase to wersja przeznaczona dla osób poszukujących takiej odmiany, która najlepiej wpływa na regulację procesów trawiennych.

CBSe Regulase

Najpopularniejszą odmianą wspomagającą trawienie jest CBSe Regulase. Oprócz ostrokrzewu, który sam w sobie jest już bardzo pomocny, znajdują się w niej dodatki ziołowe. Wyczujemy w smaku miętę polną, cedron, dziką różę oraz manzanillę. Wszystkie te rośliny mają świetny wpływ na nasz organizm. Wspomagają pracę jelit, mają właściwości żółciopędne, a dodatkowo zwiększają odporność i działają uspokajająco na system nerwowy. Regulase to świetna pomoc, kiedy chcemy poprawić trawienie, doskonale oczyszcza, może być też pomocna podczas diety odchudzającej.

Yerba Mate – dla kogo?

Yerba Mate w wersji Regulase jest polecana dla osób, które lubią ziołowy smak z dodatkiem cytryny oraz mięty. To doskonały sposób na poprawę procesów trawiennych, które mają znaczenie także podczas diety odchudzającej.

Dieta odchudzająca i Yerba Mate idą w parze

Zarówno ta odmiana, jak i inne są świetną pomocą przy diecie odchudzającej. Wspomagają proces zrzucania wagi przyspieszając metabolizm i oczyszczając organizm z toksyn. Jeśli zgłębiałeś/aś temat diet, na pewno wiesz, że bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, szczególnie przy uprawianiu sportu. Yerba Mate sprawdzi się doskonale również w tym 🙂
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate