27 Sie

Purahei

Purahei

Purahei to paragwajska Yerba Mate, która ceniona jest za mocny, prawdziwie tradycyjny smak oraz silne działanie. Często porównywana jest do słynnej odmiany Pajarito. Obie te wersje dają mnóstwo mocy oraz wspomagają odchudzanie.

Purahei – MOC zaklęta w ziołach

Yerba Mate znana jest z różnorodności. Każda odmiana ma nieco inny smak i działanie, mimo, że przygotowana jest z tej samej rośliny, czyli ostrokrzewu paragwajskiego. Wszystko zależy od plantacji oraz przygotowania. Suszenie ma tutaj ogromne znaczenie. Yerba Mate Purahei to prawdziwa tradycjonalistka. Suszenie odbywa się nad paleniskiem, a więc w naparze wyczujemy ten charakterystyczny, dymny posmak. W opakowaniu Purahei znajdziemy zarówno listki jak i gałązki ostrokrzewu. Trzeba wiedzieć, że to odmiana Mate o silnym smaku i mocnym działaniu pobudzającym. Oczywiście zawiera również całą gromadę witamin i minerałów dobrych dla naszego zdrowia. Czy wiecie, że Yerba Mate to również wspaniała pomoc podczas odchudzania?

Paragwajska Yerba Mate dla zaawansowanych

Yerba Mate Purahei raczej nie jest polecana osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z naparem. Zazwyczaj uwielbiają ją zaawansowani yerbiści, którzy cenią mocny smak goryczki oraz jej niezwykłe właściwości pobudzające. Dla początkujących mamy w zanadrzu specjalne zestawy startowe, które ułatwiają ten pierwszy raz z Yerba Mate.

Odchudzanie z Yerbą – czy to możliwe?

Odchudzanie to długi i stosunkowo wolny proces. Kiedy chcemy schudnąć, liczy się każdy zrzucony kilogram, dlatego warto oprócz zdrowej diety i aktywności fizycznej zadbać o dodatkową pomoc. Na rynku jest wiele środków i leków, ale dużo lepiej jest oprzeć się na naturalnych produktach. Polecamy Yerba Mate, jest nieoceniona podczas zrzucania wagi. Przyspiesza przemianę materii, oczyszcza i dodaje energii do codziennych zmagań 🙂
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate