29 Sie

Przeciwutlenianie

Przeciwutlenianie

Przeciwutlenianie – jakie ma znaczenie w przypadku Yerba Mate? Ogromne! Właściwości przeciwutleniające, czy inaczej antyoksydacyjne zmniejszają ilość wolnych rodników, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowiem i ładnym wyglądem. Yerba Mate jest bogatym źródłem przeciwutlenaiczy.

Przeciwutlenianie to ochrona przed chorobami

Przeciwutlenianie jest procesem, który pomaga w zapobieganiu powstawania wolnych rodników oraz zmniejszenia ilości już istniejących. One w zbyt dużej ilości mogą być przyczyną zwiększenia ryzyka wystąpienia chorób serca oraz nowotworów. Antyoksydanty potrafią także spowolnić proces starzenia się, a więc mają duże znaczenie również na wygląd.

Yerba Mate – sama dobroć!

Substancje przeciwutleniające występują w roślinach, zarówno w liściach jak i owocach. Ważne jest by do swojej diety włączać jak najwięcej świeżych produktów, ale warto dodatkowo wesprzeć organizm. My polecamy Yerba Mate – susz ostrokrzewu ma s swoim składzie dużo antyoksydantów, a dodatkowo jest prawdziwą „bombą witaminową”. To również sposób na to jak szybko schudnąć i zachować zdrowie. Polecamy lekturę: Jak to jest z tą Yerbą?.

Jak szybko schudnąć i poprawić stan zdrowia?

Yerba Mate jest doskonałym, naturalnym suplementem, ale to nie wszystkie jej zalety. Szukasz odpowiedzi na pytanie jak szybko schudnąć? Już ją masz! Yerba świetnie wspomaga proces odchudzania, ponieważ przyspiesza metabolizm oraz dostarcza związków, które jednocześnie zadbają o piękny wygląd i zdrowie. Najpopularniejszą metodą na to jak szybko schudnąć są diety często mocno ograniczające potrzebne składniki pokarmowe. Wiele z nich można dostarczyć dzięki naparze z ostrokrzewu.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate