12 Sie

Patoruzu

Patoruzu

Patoruzu to nazwa postaci z komiksów opowiadających o Indianinie. Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ bohater jest „twarzą” jednej z odmian Yerba Mate! Napar ma świetne działanie na zdrowie, jest to także sposób na to jak szybko schudnąć i to niezależnie od odmiany. A czym wyróżnia się Yerba Mate Patoruzu i komu ją polecamy?

Patoruzu – co w sobie ma?

Patrozu to Yerba Mate produkowana w Argentynie, podobnie jak komiks, który stał się inspiracją opakowania. Warto wiedzieć, że ta odmiana jest dziełem producentów Cachamate, czyli niezwykle popularnej yerby o klasycznym smaku. W smaku i działaniu również są zbliżone. Patoruzu jest znacznie mniej popularna z uwagi na mniejsza produkcję. Zawiera zarówno gałązki, jak i patyczki ostrokrzewu. Jej smak jest tradycyjny z lekkim posmakiem goryczki.

Yerba Mate polecana osobom początkującym

Yerba Mate Patrozu stanowi świetną propozycję dla osób, które dopiero planują pierwsze zaparzenie naparu. Ma łagodne działanie, a jej smak nie jest bardzo intensywny. To idealny wybór dla osób chcących poznać tradycyjny smak ostrokrzewu. A my zapraszamy do zapoznania się z naszymi zestawami startowymi, które pomagają w skompletowaniu pierwszego kompletu do Yerba Mate.

Jak szybko schudnąć? Oto jest pytanie!

Szukając sposobu na to jak szybko schudnąć, można natknąć się na Yerba Mate. Napar to świetna pomoc podczas zrzucania wagi, może znacznie przyspieszyć proces, a dodatkowo dodać energii do codziennych ćwiczeń. Pamiętajcie jednak, że nie wystarczy samo picie Yerby, trzeba też zadbać o odpowiednią dietę. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak szybko schudnąć, najlepszym pomysłem będzie ograniczenie słodyczy i tłuszczów oraz regularne ćwiczenia, a Yerba Mate to doskonały sposób na szybsze pojawienie się efektów.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate