30 grudzień

Nowy Rok, nowa/y ja! Czyli jak Yerba Mate może pomóc w aktywności fizycznej i odchudzaniu

Yerba Mate

Nowy Rok to czas podsumować i nowych postanowień. Wszyscy bardzo dobrze to znamy! Bardzo często naszym noworocznym postanowieniem jest zwiększenie codziennej aktywności fizycznej, zdrowszy tryb życia, a także zrzucenie zbędnych kilogramów. Podpowiadamy jak Yerba Mate i właściwości tego naparu mogą pomóc w osiągnięciu postawionych celów w Nowym Roku 🙂

Yerba Mate i właściwości mające wpływ na aktywność fizyczną

Dlaczego Yerba może być pomocna w temacie treningów? Jest kilka powodów. Jednym z nich jest energia, której dodaje nam picie naparu Yerba Mate. Właściwości są naprawdę imponujące. W przeciwieństwie do kawy, napar z ostokrzewu pobudza mocno, ale nie gwałtownie. Energia jest uwalniana stopniowo. Dzięki temu czujemy się równomiernie pobudzeni przez dłuższy czas, a nie krótką chwilę. Dodatkową zaletą jest brak uczucia zmęczenia, kiedy przestaje działać. Yerba Mate to świetna pomoc podczas treningu – wiele osób aktywnych ceni sobie jej działanie.
Dodatkową zaletą jest korzystne działanie Yerby na serce. Świetnym tego potwierdzeniem jest fakt, że Yerba Mate Rosamonte jest polecana przez Argentyńskie Stowarzyszenie Kardiologiczne. Regularna aktywność i picie Yerby to przepis na poprawę kondycji, wydolności oraz wyglądu.
yerba mate właściwości

Yerba Mate i odchudzanie? Tak, to możliwe!

Dla wielu osób najważniejszym postanowieniem noworocznym jest zrzucenie zbędnych kilogramów. Yerba Mate i odchudzanie idą w parze – a to dlatego, że napar ma świetne działanie przyspieszające metabolizm. Reguluje również procesy trawienne i sprzyja oczyszczaniu organizmu. Pamiętajcie tylko, że samo picie Yerba Mate nie sprawi, że kilogramy zaczną znikać. Po pierwsze zdrowa dieta i aktywność – jeśli do tego dodamy napar z Yerba Mate, właściwości pomogą osiągnąć cel szybciej.

Yerba Mate – sklep radzi jaką Yerbę wybrać

Wiemy już, że napar z ostrokrzewu jest pomocny w wielu aspektach. Pozostaje jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego rodzaju Yerba Mate. Odchudzanie, czy aktywność fizyczna – w tym pomocna jest każda Yerba, ale niektóre rodzaje posiadają dodatki, które mogą wzmocnić jej działanie.
Jeśli interesuje Cię temat Yerba Mate i odchudzania, sprawdź Mate Green Fitness oraz Colon 90-60-90. Do treningów polecamy natomiast mocniej pobudzające odmiany, takie jak Yerba Mate Pajarito, czy też CBSe Guarana.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate