20 lip

Naranja

Naranja

Naranja – brzmi egzotycznie, jednak to bardzo znany owoc, z którym spotykamy się na co dzień. Znaleźć go możemy również w smakowych wersjach Yerba Mate. Jest zdrowe, smaczne, mogą smakować to wszyscy, nawet osoby na diecie odchudzającej… Co to takiego? Po prostu pomarańcza! 🙂

Naranja czyli pomarańcza

Yerba Mate występuje w różnych wersjach, zarówno tradycyjnych zawierających tylko i wyłącznie susz ostrokrzewu, ale także z dodatkami, na przykład cytrusów. Jeżeli na opakowaniu znajdziemy określenie Naranja to mamy do czynienia właśnie z cytrusową wersją Yerby. W języku hiszpańskim oznacza to pomarańczę. Jest ona popularnym dodatkiem, który wpływa na smak Yerba Mate, sprawiając, że jest bardziej orzeźwiająca, a do tego bogatsza w witaminę C.

Yerba Mate z pomarańczą – dla kogo?

Nie wszystkim odpowiada klasyczny smak ostrokrzewu. Czasami jest bardzo gorzki, szczególnie w mocniejszych wersjach naparu. Jeśli lubimy bardziej orzeźwiające smaki, najlepszym rozwiązaniem są wersje smakowe. Naranja sprawia, że smak zmienia się na bardziej łagodny i słodkawy. Polecamy szczególnie osobą początkującym.

Dieta odchudzająca wzbogacona o smak Yerba Mate

Przechodząc na dietę odchudzającą najczęściej mamy problem ze zrezygnowaniem ze smakołyków. Oczywiście, trzeba ograniczyć cukier, ale są sposoby na to, by zaspokoić ochotę na małe conieco. Świetnym rozwiązaniem jest Yerba Mate Naranja albo inne ciekawe wersje. A może Yerba dosładzana niskokalorycznym słodzikiem? Wszystko zależy od gustu, jednak w każdym przypadku ostrokrzew może bardzo pomóc podczas diety odchudzającej. To nie tylko ciekawy smak, ale i przyspieszacz przemiany materii oraz źródło wielu witamin.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate