01 czerwiec

Napoje zawierające Yerba Mate

Sięgamy po nie, kiedy na zewnątrz jest straszny upał, a my jesteśmy zmęczeni i chcemy się pobudzić. Albo wtedy kiedy nie mieliśmy rano czasu. Lub wtedy kiedy mamy na to ochotę. Mowa o napojach zawierających Yerba Mate, które stają się coraz popularniejsze. Jak to z tymi napojami jest i czy na pewno znajdziemy w ich składzie Yerbę?

1. Bombilla

Zacznijmy od wdzięcznie nazywającego się polskiego napoju słodzonego owocami. Producenci Bombilli zapewniają, że ich napój jest w pełni naturalny, a swoją słodycz uzyskuje dzięki pozyskaniu owoców. Dodatkowo, oprócz wyciągu z liści Mate, Bombilla ma w swoim składzie kofeinę pochodzącą z zielonych nasion kawy. Jeśli przestraszyliście się, że ilość kofeiny w jednej butelce jest zawrotna, nie martwcie się, jest jej nieco mniej niż w tradycyjnie zaparzanej filiżance kawy. Ci, którzy będą chcieli spróbować polskiego produktu mają do wyboru smaki takie jak granat z żurawiną, mirabelka oraz pitahaya. Jeśli lubicie więc połączenie egzotycznych smaków z kofeina, Bombilla zapewne przypadnie Wam do gustu.

bombilla_red_black_yellow

2.  Buenos Mate

To bardzo dobry odpowiednik popularnych „energetyków”, gdyż po pierwsze jest wyprodukowany z naturalnych składników, a po drugie nie powoduje drgawek, które pojawiają się po wypiciu najpopularniejszych napoi energetycznych. Posmak Mate jest dużo wyraźniejszy niżw Bombilli, a ilość kofeiny naprawdę zadowalająca. Jeśli więc chcecie się pobudzić bez skutków ubocznych i wyrzutów sumienia związanych z zatruwaniem organizmu, Buenos Mate będzie dużo lepszym wyborm niż energetyki, od których sklepowe półki aż się uginają.

Buenos_Mate_dystrybucja_Polska

3. Club Mate

Kolejny energetyczny drink, którego skład niestety nie zachwca. Jednak są tacy, którym odpowiada właśnie tylko i wyłącznie ten napój. Aby wyrobić sobie własną opinię należy po prostu go spróbować i przekonać się na własnej skórze jak działa i czy na pewno smak w pełni odpowiada.

club_mate_05

4. Club Mate Ice-T

Jeden z najlepiej ocenianych drinków z Yerbą. Ma podwyższony poziom kofeiny, niską zawartość cukru i wyczuwalny, wspaniały posmak Yerby. Dodatkowo naprawdę działa, więc jeśli nie macie czasu na tradycyjną „zaparzkę” Yerby, nie musicie się martwić, że nie dotrwacie do południa. Club Mate Ice-T Wam pomoże!

club-mate_icet_dobremoce_napoje_energetyczne

5. Club- Mate Cola

Kolejny z serii „WOW!”. Zawiera podwyższoną zawartość kofeiny, więc każdy z nas będzie zaspokojony, a dodatkowo fani Coca Coli poczują się jeszcze lepiej, gdyż ten energetyk ma zdecydowany posmak Coli. Choć Colą nie jest, bo w jego składzie znajdziemy mnóstwo naturalnych składników. Zdecydowanie najmocniejszy aromat, co wyróżnia go na tle innych napojów z Yerbą. Jego minusem jest jednak wysoka zawartość cukru.

club_mate_cola_sklep_wroclaw

A Wy który napój wybieracie? Jeśli będziecie mieli okazję kupić jeden z powyższych, naprawdę polecam, zwłaszcza jeśli do tej pory nie mieliście okazji spróbować tego typu połączeń. Warto wyrobić sobie własną opinię i poszerzać swoje kubki smakowe. A może macie już jakiś ulubiony napój?

 

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate