06 kwiecień

Najpopularniejsze smaki Yerba Mate

Yerba właściwości

Smak Yerba Mate jest charakterystyczny – jedni kochają go od razu, inni wybierają łagodniejsze wersji Yerby. Właściwości pobudzające oraz korzyści dla naszego zdrowia ma każda odmiana, pozostaje więc wybrać najlepszy smak dla siebie i cieszyć się jej działaniem. Dodatkowa energia to tylko jedna z zalet Yerba Mate – w sklepie znajdziecie wiele rodzajów naparu oraz informacje dotyczące każdego z nich.

Yerba Mate – smaki klasyczne

Tradycyjne wersje naparu Yerba Mate zawierają wyłącznie ostrokrzew paragwajski. Mogą być to listki i patyczki roślin lub niemal wyłącznie liście. Znajduje się w nich mnóstwo cennych witamin i minerałów, a picie naparu poprawia trawienie oraz metabolizm. Nie każdy przepada jednak za tradycyjnymi Yerba Mate. Smaki klasyczne mają bowiem mniej lub bardziej wyczuwalną goryczkę i cierpkość. Są jednak Yerby, które przypadną do gustu również osobom ceniącym delikatniejszy smak.

Yerba Mate sklep – owocowe smaki

Dosyć popularne są Yerby o smaku cytrusów. Jedną z nich jest Amanda Limon – to argentyńska odmiana suszu wzbogacona o cytrynę. A może poszukujecie bardziej oryginalnych Yerba Mate? W sklepie znajdziecie ciekawy wybór owocowych, a także ziołowych kompozycji.

yerba mate sklep

Yerba i właściwości ziołowych mieszanek

Kolejną interesującą kategorią są Yerba Mate w smakach ziołowych. Oprócz ostrokrzewu znajdują się tam dodatki w postaci ziół. Dużym uznaniem cieszą się orzeźwiające, miętowe połączenia, na przykład Pajarito Compuesta con Hierbas – zawiera miętę, burrito oraz cedron. Takie zestawienie sprawia, że smak naparu staje się łagodniejszy. Ma to również wpływ na działanie Yerby – właściwości zostają wzbogacone o korzystne działanie na układ pokarmowy, z czego mięta jest nam bardzo dobrze znana.
Warto zwrócić uwagę na ciekawe propozycje od Mate Green. Oprócz klasycznych wersji, producent proponuje również bardzo oryginalne Yerba Mate. W sklepie znajdziecie kilka ciekawych mieszanek smakowych, na przykład Mate Green Fitness czy Mas Energia Guarana. Mają bardzo oryginalny smak i z pewnością przypadną do gustu osobom lubiącym bardziej delikatne i harmonijne napary.

yerba mate smaki

Yerba Mate – smaki dla każdego miłośnika ostrokrzewu

Szczególnie ważnym tematem jest Yerba Mate i właściwości, które ze sobą niesie. Pijąc napar dostarczamy sobie witamin, które są bardzo ważne dla naszego zdrowia oraz wyglądu. Oprócz tego Yerba świetnie działa na cały organizm – ma korzystny wpływ na układ pokarmowy oraz krążenia. Ważne jest również działanie pobudzające Yerba Mate. Smaki ziołowe, czy owocowe naparu działają równie korzystnie, a jeśli poszukujecie czegoś mocno energetycznego, warto zwrócić uwagę na Yerbę z dodatkiem guarany mielonej.

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate