13 lipiec

Moringa olejodajna

Moringa oleifera

Czy spotkaliście się kiedyś z określeniem super-żywność? Moringa olejodajna się do nich zalicza. Oznacza to, że ma niezwykłe właściwości, dzięki czemu jest jednym z najzdrowszych produktów. Nic dziwnego, że można ją znaleźć jako dodatek do niektórych Yerba Mate. Sklep nasz zaprasza do obejrzenia odmian Yerba Mate z dodatkami ziół.

Moringa olejodajna – skład i właściwości

To roślina rodem z Indii, która posiada w swoim składzie dużo więcej białka niż soja, dlatego szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród wegetarian. To nie wszystko! Wyróżnia się też sporą ilością witaminy A, E, potasu oraz żelaza, manganu, fosforu… Można by wymieniać bez końca. Moringa olejodajna to bardzo bogate źródło potrzebnych nam elementów, dzięki którym organizm może działać prawidłowo.

Moringa w Yerba Mate

Odmiany Yerba Mate, które w składzie mają moringę olejodajną to prawdziwe bomby witaminowe mające korzystny wpływ na zdrowie i urodę. Moringa pojawia się zarówno w kuchni, jak i kosmetykach – jej zastosowanie jest ogromne. Razem z Yerba Mate tworzą niesamowity duet polecany zarówno do codziennego wspomagania organizmu, jak również osobom aktywnym oraz tym trakcie odchudzania.

Odchudzanie z Yerbą jeszcze bardziej skuteczne

Yerba Mate to nie tylko sposób na pobudzenie i poprawę zdrowia, ma również właściwości pomocne w odchudzaniu. Wszystko dzięki temu, że przyspiesza metabolizm, co znacznie usprawnia proces pozbywania się nadmiernych kilogramów. Oczywiście podstawą odchudzania powinna być zdrowa dieta i aktywność fizyczna, a Yerba to świetna pomoc.

 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate