06 lip

Metabolizm

Metabolizm

Metabolizm to wspólna nazwa procesów zachodzących w naszym organizmie, które mają za zadanie „spożytkować” energie. To termin szczególnie znany osobom dbającym o linie. Dlaczego? Bo to on często jest winowajcą przybierania na wadze! Yerba Mate to najlepsza odpowiedź na pytanie: Jak szybko schudnąć?

Metabolizm – na czym polega?

Metabolizm to nic innego jak przemiana materii. Przyjmowany przez nas pokarm ma określoną kaloryczność, która przekłada się na to, ile energii potrzebnej do życia otrzymamy. Jeżeli jej ilość przekracza zapotrzebowanie, niestety odkłada się w postaci nadprogramowych kilogramów. To jaką ilość kalorii dana osoba potrzebuje, można łatwo wyliczyć według wzoru wykorzystującego wagę, wzrost oraz aktywność fizyczną. Tryb życia ma tutaj ogromne znaczenie. Osoba pracująca przy biurku potrzebuje znacznie mniej kalorii niż pracownik fizyczny.

Yerba Mate a odchudzanie

Yerba Mate usprawnia procesy metaboliczne, dlatego regularne picie pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi, a także w odchudzaniu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do przeczytania wpisu: Jak szybko schudnąć z Yerba Mate. Niektóre odmiany yerby są przeznaczone specjalnie dla osób szukających sposobu na to jak szybko schudnąć. Zawierają dodatkowe zioła, które jeszcze bardziej przyczyniają się do poprawy metabolizmu.

Jak szybko schudnąć? Najlepiej z Yerba Mate!

Działanie przyspieszające przemianę materii to nie jedyna zaleta Yerba Mate. Ważne jest również pobudzenie, które pozwala na efektywniejsze ćwiczenia oraz zawartość wielu witamin, których często brakuje w diecie odchudzającej. Jak szybko schudnąć? Podstawą jest ograniczenie węglowodanów i tłuszczów oraz włączenie aktywności fizycznej do codziennego życia. Yerba Mate sprawi, że efekty będą widoczne znacznie szybciej.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate