01 Lip

Mate IQ

Mate IQ

Mate IQ to rodzaj Yerba Mate, której skład jest tak opracowany, by jak najlepiej wpływał na naszą pamieć czy koncentrację – stąd ta ciekawa nazwa. Ma dosyć mocne działanie, dlatego nie jest polecana osobom początkującym. Zastanawiasz się jak zacząć swoją przygodę z naparem? Zapraszamy do lektury: Yerba Mate dla początkujących.

Mate IQ pochodzi z Brazylii

Yerba Mate IQ to odmiana rodem z Brazylii. Dla produkcji pochodzących z tego kraju charakterystyczne jest znacznie drobniejsze zmielenie liści i gałązek ostrokrzewu. Najczęściej jest to powodem mocniejszego działania naparu – znacznie bardziej pobudza oraz pozwala wydobyć większą ilość drogocennych składników. Oczywiście zmienia się również smak. Należy pamiętać, że drobne zmielenie łączy się z większą ilością pyłu, dlatego konieczna jest odpowiednia bombilla.

Yerba Mate doskonała na umysł

Nazwa Mate IQ nie jest przypadkowa. Ten rodzaj Yerba Mate oprócz ostrokrzewu zawiera mieszankę owoców i ziół, które sprawiają, że napar jest mocniej pobudzający. Wpływa na lepszą koncentrację oraz poprawia pamięć. Yerba Mate to doskonała pomoc, kiedy sesja za pasem 😉

Yerba – zdrowie i MOC

Yerba Mate to napar niosący wiele korzyści. Odmiana Mate IQ świetnie działa na koncentrację, pozwala zebrać myśli i efektywniej się uczyć. To doskonała alternatywa dla napojów energetycznych, po które niestety sięga bardzo wiele osób. Yerba pobudza i dostarcza wielu witamin. Określana jest niekiedy jako naturalny suplement, którego składniki przyswajają się dużo lepiej niż w przypadku środków chemicznych. Każda odmiana Yerby ma równie korzystne działanie, niezależnie od pochodzenia i procesu produkcji.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate