27 czerwiec

Mate de Ruso

Mate de ruso

Czy wiecie, że smak Yerba Mate można modyfikować na wiele sposobów? Pomysłów może być od groma! Oprócz gotowych, smakowych odmian, znanym sposobem na urozmaicenie smaku jest tajemniczo brzmiące Mate de Ruso. To po prostu zalewanie suszu sokiem. Próbowaliście już włączyć do diety Yerbę z ciekawymi dodatkami?

Zupełnie nowy smak z Mate de Ruso

Sposobów na zmianę smaku Yerba Mate jest niesamowicie dużo. Po pierwsze, istnieje wiele różnych odmian, które smakują inaczej w zależności od sposobu zmielenia, czy przygotowania suszu. Oprócz tego na rynku jest wiele gotowych mieszanek z dodatkiem ziół lub aromatów. Jednak możemy też opracować własny sposób na zmianę każdego naparu, niezależnie od posiadanego ostrokrzewu. Dolanie soku jest na tyle ciekawe, że można wybrać dowolny jego smak. Jabłkowy, bananowy, gruszkowy – wybór jest ogromny. Łączymy je z tradycyjną Yerba Mate lub smakową i tak powstają nowe ciekawe napoje.

Yerba Mate na zimno i na gorąco

Zależnie od gustu oraz pogody możemy wybierać, czy chcemy Yerba Mate na ciepło czy Terere (zajrzyj: Co to jest terere?). Mate de Ruso to świetny sposób na stworzenie orzeźwiającego smaku. Jest to również świetna alternatywa dla osób, które nie przepadają za gorzkim smakiem naparu.

Dieta wzbogacona o właściwości Yerby

Dlaczego warto dołączyć do swojej diety Yerba Mate? Odpowiedź jest prosta – to źródło zdrowia! Zawiera wiele witamin, minerałów i innych związków, które zmniejszają ryzyko występowania chorób. Buduje odporność, oczyszcza organizm oraz przyspiesza przemianę materii. Nic dziwnego, że coraz więcej osób nie wyobraża już sobie codziennej diety bez ulubionego naparu z ostrokrzewu. Czy to klasyczny susz, czy zalana sokiem Mate de Ruso, właściwości są tak samo korzystne.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate