06 cze

La Rubia

La Rubia

La Rubia jest paragwajską odmianą Yerba Mate. Ceniona za niezwykła moc i tradycyjność zdobyła ogromną liczbę fanów, również w naszym kraju. Wyróżnia się spośród innych ciemnofioletowym opakowaniem z twarzą kobiety. W La Rubii znajdziemy porządną dawkę energii, klasyczny smak i gwarancję najlepszego rodzaju ostrokrzewu.

Wyjątkowa moc naparu La Rubia

Jest to odmiana Yerba Mate nazywana „con palo”, czyli oprócz liści, znajdziemy tam patyczki ostrokrzewu. La Rubia produkowana jest w tradycyjny sposób i stosunkowo mocno mielona, dzięki czemu możemy cieszyć się klasycznym gorzkim smakiem, który utrzymuje się przez kilka następnych dolewek. Dla osób początkujących polecamy łagodniejsze odmiany, ponieważ La Rubia posiada mocne właściwości pobudzające, które nieraz zaskakują nawet zaawansowanych mateistów. Oferujemy ciekawe zestawy startowe, które ułatwiają pierwszy krok w przygodzie z Yerba Mate.

Yerba Mate w specjalnej wersji

Na opakowaniu La Rubia znajdziemy również napis „Especial”, co odnosi się do tego, że wykorzystywany do produkcji susz, zbierany jest na najlepszych plantacjach ostrokrzewu. Jest to wersja organiczna, do której nie stosuje się żadnych sztucznych nawozów.

Jak schudnąć? Z Yerba Mate!

To pytanie, które pada bardzo często, szczególnie przed wakacjami. Jak schudnąć szybko i skutecznie? Yerba Mate znana jest z właściwości pomagającym uporać się z nadmiernymi kilogramami. To sposób na to jak schudnąć i cieszyć się zdrowiem. Podczas diety często ogranicza się ważne składniki i w ten sposób cierpi nasz wygląd i samopoczucie. A jeśli proces ten trwa długo i nie zatroszczymy się o odpowiednie witaminy, może doprowadzić to do różnych schorzeń. Jak schudnąć w bezpieczny sposób? Rozwiązaniem jest nasza ulubiona Yerba – dostarcza witamin i minerałów, nawadnia, oczyszcza organizm i dodaje energii.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate