01 cze

La Mulata

La mulata

La Mulata to Yerba Mate, która doskonale nadaje się do stylu brazylijskiego. Produkowana jest w Urugwaju i eksportowana do wielu krajów, dzięki czemu możemy cieszyć się jej ciekawym smakiem i silnym działaniem. Oczywiście równie intensywne są właściwości pobudzające oraz wpływ na odchudzanie.

La Mulata dla miłośników mocnego naparu

Styl brazylijski ma to do siebie, że potrafi mocno pobudzić. Wszystko za sprawą drobno zmielonego suszu Yerba Mate, który dużo łatwiej uwalnia swoje składniki, w tym również te odpowiedzialne za dodawanie energii. Mocne działanie oraz ciekawy, tradycyjny smak z nutką dymu sprawiają, że La Mulata ma liczne grono fanów.

Yerba Mate w wersji łagodniejszej

Klasyczna Yerba Mate La Mulata to spora dawka energii i mocny aromat. Nie każdy gustuje w tych silniejszych naparach, na szczęście dostępna jest także wersja Sueve z obniżoną zawartością tzw. mateiny. Można śmiało zacząć od niej przygodę z Yerba Mate, a później ewentualnie przejść na klasyczną La Mulata. warto pamiętać, że do drobno zmielonego suszu najlepsza jest bombilla z mocnym filtrem.

Odchudzanie z Yerbą

Czy to wersja Sueve, czy klasyczna mocna La Mulata, warto je stosować podczas odchudzania oraz oczywiście każdego dnia, by zachować prawidłową sylwetkę. Podstawą skutecznego i efektywnego odchudzania jest dieta i sport, ale picie naparu sprawi, że rezultat naszych starań będzie szybciej widoczny. A przy okazji uzupełnimy niedobory witamin, które często zdarzają się przy dietach 🙂
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate