25 Gru

Jak szybko schudnąć z Yerba Mate – czyli naturalna dieta odchudzająca

Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć z Yerba Mate

Odchudzanie to długi proces, w którym liczy się każdy gram. Często z dnia na dzień sprawdzamy, czy już udało się coś zrzucić, oczekujemy szybkich rezultatów. Zastanawiamy się jak szybko schudnąć, najlepiej w kilka dni – nie jest to najlepsze podejście. Dieta odchudzająca, aktywność fizyczna i dużo cierpliwości – to przepis na sukces. W odchudzaniu pomaga również Yerba Mate.

Odchudzanie zdrowsze niż myślisz!

Zrzucanie kilogramów jest uzależnione od ilości przyjmowanych kalorii. Podstawowa przemiana materii u kobiet wynosi około 2000 kcal i 2500 u mężczyzn, a spadek wagi następuje wówczas, kiedy liczba przyjmowanej energii jest poniżej tego poziomu. A co jeśli mamy stosunkowo niski próg zapotrzebowania na energię (na przykład prowadzimy mało aktywny tryb życia)? Dobrym pomysłem jest zastosowanie „przyspieszacza” przemiany materii – tutaj doskonałym wyborem jest Yerba Mate. Dlaczego? Ponieważ znacznie usprawnia ten proces, dzięki czemu przyjmowany pokarm szybciej przekształca się w energię i nie przeradza w dodatkowe kilogramy. Yerba Mate sprawia, że tłuszcze wchłaniane są w znacznie mniejszym stopniu – a więc ilość kalorii się zmniejsza. Dieta odchudzająca wraz z regularnym piciem Yerba Mate to doskonały sposób na odchudzanie.
 
odchudzanie

Dieta odchudzająca z dodatkową MOCĄ!

Szacuje się, że najbezpieczniejsze i zarazem najtrwalsze jest chudnięcie około jednego kilograma na tydzień. Dlatego, kiedy szukamy sposobu na to jak szybko schudnąć nie powinniśmy mierzyć wyżej. Jasne, możemy głodzić się i schudnąć znacznie więcej, ale wówczas te kilogramy szybko do nas wrócą i to nawiązką! Yerba Mate to doskonała pomoc, ponieważ dodatkowo zawiera mnóstwo witamin i minerałów, których często brakuje w diecie odchudzającej.

Jak szybko schudnąć z Yerba Mate – podsumowanie

Jeżeli zastanawiamy się jak szybko schudnąć, warto spróbować Yerba Mate. To naturalny sposób na oczyszczenie organizmu oraz przyspieszenie przemiany materii.
Nigdy nie piłeś Yerby? i nie wiesz od czego zacząć? Zerknij na naszego bloga oraz na nasze

Życzymy dużo zdrowia!
 
Dieta odchudzająca

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate