08 Kwi

Endulzada

Endulzada

Określenie Endulzada pojawia się na niektórych Yerba Mate. Powinni znać je przede wszystkim miłośnicy słodkości, bo taki produkt jest po prostu dosładzany, co znacznie zmienia smak oryginalnej Yerba Mate. Istnieją różne sposoby na dosładzanie naparu, jeśli szukamy sposobu na to jak szybko schudnąć i jednocześnie korzystać z słodkiego napoju, powinniśmy wybrać wersję ze słodzikiem.

Endulzada dla amatorów słodyczy

Jeżeli lubimy słodycze, warto zaspokoić ochotę na nie popijając Yerba Mate Endulzada. W ten sposób zaspokoimy chęć na słodkie, jednocześnie poprawiając sobie zdrowie. Yerba Mate przyspiesza metabolizm, jest więc spora szansa, że ten rodzaj słodyczy nie pójdzie „w biodra” 🙂
Więcej o działaniu odchudzającym: Jak szybko schudnąć z Yerba Mate. Jak szybko schudnąć i czasem poczuć trochę słodkości? Yerba Mate to najlepszy pomysł!

Yerba Mate słodzona na różne sposoby

Słodzenie Yerba Mate ma miejsce w czasie produkcji. Najczęściej stosuje się stewię, czyli słodzik pochodzenia naturalnego, który ma mniej kalorii od cukru, a przy tym nie jest środkiem chemicznym, a więc nie niesie za sobą negatywnego działania na organizm.
Ciekawą, słodką odmianą Yerba Mate Endulzada jest ta z dodatkiem anyżu, który sam w sobie jest dosyć słodki. Spotkać można również słodzenie aspartamem lub innymi sztucznymi słodzikami – tych rodzajów jednak nie polecamy, w końcu picie Yerba Mate ma korzystnie i w pełni naturalnie działać na nasze zdrowie.

Jak szybko schudnąć z Yerba Mate?

Czy pijemy tradycyjną Yerba Mate bez dodatków, czy wersję dosładzaną, możemy dzięki niej przyspieszyć odchudzanie. Jak szybko schudnąć i nie rezygnować ze słodkiego od czasu do czasu? Tutaj świetnie sprawdzi się yerba ze stewią lub słodzikiem. Sam ostrokrzew ma działanie przyspieszające metabolizm, a także dodaje energii, która pomoże nam intensywniej ćwiczyć i gubić kilogramy:)
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate