01 Kwi

Detoks

Detoks

Chyba każdy spotkał się z określeniem „detoks”. Ma on na celu oczyszczenie organizmu, w którym może zbierać się mnóstwo toksyn działających niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Tykwa naparu to świetny sposób, który stosowany regularnie może sprawić, że poczujemy się znacznie lepiej.

Detoks dzięki Yerba Mate

Zapewne zgłębiając temat Yerba Mate, spotkaliście się z informacją, że działa na oczyszczenie organizmu. Jak to działa? Otóż, tykwa wypełniona pysznym naparem usprawnia trawienie oraz działa moczopędnie, co znacznie wspomaga proces wydalania toksyn. Regularne pozbywanie się ich szybko odbije się na wyglądzie i ogólnym samopoczuciu. Cera stanie się gładsza, a włosy i paznokcie mocniejsze.

Yerba Mate w walce z zanieczyszczeniami

Detoks potrzebny jest nam wszystkim, ponieważ w dzisiejszych czasach jesteśmy narażeni na przeróżne zanieczyszczenia. Chodzi zarówno o powietrze, jak również pożywienie, w którym pojawia się wiele konserwantów i innych środków chemicznych. Yerba Mate pomoże nam w detoksie, dzięki czemu poprawi wydolność naszego organizmu i zapewni zdrowie. Więcej tutaj: Yerba Mate a oczyszczenie organizmu.

Tykwa pełna drogocennych składników

Oczyszczanie organizmu, czyli właśnie detoks ma również znaczenie podczas odchudzania. Dzięki Yerba Mate usprawniają się procesy trawienne oraz metaboliczne, dlatego napar często polecany jest jako pomoc na diecie. Oczywiście podstawą jest ograniczenie węglowodanów, jednak można przyspieszyć zobaczenie efektów. Właściwości pobudzające pomogą także zmobilizować się do aktywności fizycznej. Aby to osiągnąć wystarczy kilka razy dziennie sięgać po tykwę yerby.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate