25 mar

Cuatro Caminos

Cuatro caminos

Cuatro Caminos to rodzaj Yerba Mate, dosyć mało popularny w naszym kraju. Produkowany jest w miejscowości Campo Viera na prowincji Misiones i podobnie jak wiele innych odmian, czesto znajduje się w diecie odchudzającej oraz po prostu u osób dbających o zdrowie.

Yerba Mate rodem z Argentyny

Yerba Mate Cautro Caminos pochodzi z Argentyny. W tamtejszych zakładach produkuje się stosunkowo niewiele suszu, dzięki czemu znacznie większą wagę przywiązuje się do selekcjonowania najlepszych części rośliny – dlatego zalicza się do odmian najwyższej klasy. Oczywiście, jak każda Yerba Mate ma wiele właściwości dobrych dla naszego zdrowia. Działanie ostrokrzewu może być świetna pomocą w diecie odchudzającej, a także w intensywnym trybie życia. Takie właściwości ma oczywiście nie tylko Cuatro Caminos, ale każda Yerba Mate.

Cuatro Caminos – elitarny smak dla początkujących

Yerba Mate Cuatro Caminos cechuje się subtelnym smakiem, który zachwyci każdego początkującego w temacie yerby. Jej delikatność może być niewystarczająca dla osób zaawansowanych. Smak jest łagodny od pierwszego zalania i utrzymuje się przez kilka następnych.
Niestety, ten rodzaj Mate jest rzadko spotykany, z uwagi na niewielką produkcję i co za tym idzie, mały eksport produktów do innych krajów. Jeśli zamierzasz zacząć przygodę z Yerba Mate – Sklep nasz serdecznie zaprasza na zakupy online.

Dieta odchudzająca wspogacona o yerbę

Ostrokrzew to prawdziwy hit wśród osób, które pragną zrzucić kilka kilogramów. Usprawnia trawienie, oczyszcza organizm oraz przyspiesza metalobizm. Oczywiście sam napar nie wystarczy, podstawą jest dieta odchudzająca i aktywność fizyczna.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate