19 Mar

Con bajo contenido de polvo

Con bajo contenido de polvo

Con bajo contenido de polvo – taki dopisek może pojawić się przy nazwie naszej Yerba Mate, która dostarcza witamin oraz pomaga w odchudzaniu. Jest to informacja odnośnie małej zawartości pyłu.

Yerba Mate w wielu odmianach

Yerba Mate występuje w wielu różnych odmianach, mimo że do jej produkcji używa się tej samej rośliny, czyli ostrokrzewu paragwajskiego. Finalny wygląd suszu zależy od wielu różnych czynników: sposób suszenia, mielenie, przygotowywanie. Od tych elementów zależy wszystko. Możemy dostać grubo zmielone liście z gałązkami, albo same drobniutkie listki, kombinacji jest wiele. Con bajo contenido de polvo oznacza, że susz nie ma w sobie wiele pyłu. Wiele osób docenia ten rodzaj, ponieważ podczas picia właściwie nie występuje problem zatykania się bombilli. Zobacz: Bombilla – dlaczego jest niezbędna do picia Yerba Mate?

Con bajo contenido de polvo – bardzo popularna odmiana Yerba Mate

Znaczna część miłośników Yerba Mate docenia właśnie ten rodzaj suszu. Wybór jest duży, chociaż więcej produktów zawiera tradycyjną ilość pyłu. Nie ma to dużego wpływu na smak, raczej na komfort picia.

Odchudzanie – sięgnij po yerbę

Mało pylasta Yerba Mate, czyli Con bajo contenido de polvo nie różni się działaniem. Wpływa na poprawę odporności, a co ciekawe, jest bardzo pomocna podczas odchudzania. Osoby na diecie bardzo często zastanawiaja się jak mogą przyspieszyć ten proces. Odchudzanie nie postępuje z dnia na dzień, jednak warto zadbać o szybsze efekty.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate