05 mar

Cebador

Cebador

Cebador to pozornie bardzo łagodna Yerba Mate pochodząca z Urugwaju. Ma delikatny smak, a jednak posiada równie wspaniałe właściwości jak klasyczny susz.

Yerba Mate Cebador – ciekawa odmiana polecana również dla początkujących

Yerba Mate w wersji Cabador to doskonały pomysł na początek przygody z piciem naparu. Ma mocne działanie pobudzające i tak samo dobrze działa na organizm jak pozostałe Yerba Mate, a jednak w smaku nie jest tak intensywna. Łagodny smak utrzymuje się długo, nawet 5-6 dolewań. Osoby pijące Yerba Mate Cabador twierdzą, że aromat przypomina świeżo skoszoną trawę. To świetna propozycja również dla osób będących na diecie odchudzającej. Ta odmiana Yerba Mate, podobnie jak inne wyróżnia się działaniem przyspieszającym metabolizm.

Yerba Mate – wybór odpowiedniej dla siebie

Kiedy wybieramy nasz pierwszy zestaw Yerba Mate, ważne jest by nie sięgać od razu po te mocne napary. Jeżeli do tej pory nie mieliśmy przyjemności pić mate, powinniśmy zacząć od łagodniejszych odmian, takich jak Yerba Mate Cabador albo chociażby Mate Green. Nasz Yerba Mate sklep internetowy zaprasza na zakupy.

Dieta odchudzająca z dodatkiem pysznej Yerby

Będąc na diecie odchudzającej, oczekujemy szybkich efektów. Niestety nie jest to takie proste, jednak istnieją sposoby, które mogą nieco przyspieszyć proces gubienia kilogramów. Podpowiadamy, że świetnie sprawdza się Yerba Mate. Dlaczego? Otóż przyspiesza przemianę materii, a także dostarcza witamin i minerałów, których może nam brakować, gdy ograniczamy posiłki. Bardzo przydatna jest również moc pobudzająca naparu – będziemy mieli więcej energii do ćwiczeń. Pamiętajcie, że dieta odchudzająca to przede wszystkim ograniczanie kalorii i aktywność fizyczna!
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate