04 Mar

Cbse

Cbse

Cbse jest rodzajem Yerba Mate, który znajduje się niezmiennie w czołówce najbardziej popularnych odmian. Pochodzi z Argentyny i jest doskonała zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych mateistów.

Yerba Mate CBSe: skład, smak, działanie

Odmianę CBSe charakteryzuje delikatny smak niemal zupełnie pozbawiony goryczy, dzięki czemu to świetna propozycja na pierwszą przygodę z piciem naparu. Często źle dobrana odmiana sprawia, że od razu zniechęcamy się do ostrokrzewu. Yerba Mate ma oryginalny, ziołowy smak, do którego trzeba się przyzwyczaić, a gorzki i silny napar może dać mylne wrażenie, że po prostu nam nie smakuje.
Mimo łagodnego smaku, CBSe posiada podobne właściwości jak klasyczna Yerba Mate. Pobudza, dodaje witamin, wspomaga trawienie, a jednocześnie wpływa na poprawę humoru. Listki i gałązki ostrokrzewu są w Yerba Mate CBSe drobniej zmielone niż zwykle w argentyńskich odmianach, dzięki czemu smak jest wyjątkowo subtelny. A Wy macie już ulubiony napar, który pija się przez charakterystyczną bombillę czy dopiero szukacie swojego smaku? 🙂

CBSe w różnych wersjach smakowych

Duży wybór różnych smaków pozwala cieszyć się Yerba Mate bez końca. Możemy ciągle odkrywać nowe smaki, szukając tego idealnego lub po prostu urozmaicać sobie codzienne picie naparu. Bardzo popularna jest Yerba Mate CBSe Silueta dla osób odchudzających się. Posiada wartościowe składniki, które nie tylko wspomagają przemianę materii, ale również dostarczają witamin, których często brakuje w diecie odchudzającej. Dla miłośników owocowych smaków polecamy Yerba Mate CBSe Naranja z dodatkiem aromatu pomarańczowego. Jeśli interesuje Cię ten rodzaj Yerba Mate, zapraszamy: Yerba Mate CBSe.

Bombilla – bez niej ani rusz

CBSe to odmiana, po którą sięgają zarówno początkujący, jak i bardziej wprawienie mateiści. Aby cieszyć się jej smakiem, konieczne jest posiadanie bombilli. Wybór jest duży, można wybrać wersję bambusową, metalową, a anwet srebrną. Różnią się posiadanym filtrem oraz samym wyglądem. Najlepiej sugerować się własnym gustem. Yerba Mate to osobliwy napar, nie tylko z uwagi na właściwości, ale również oryginalny sposób parzenia i picia. Każdy fan Yerby posiada matero oraz właśnie bombillę. Z nimi chwila z Yerbą jest najprzyjemniejsza! 🙂
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate