02 Mar

Catuaba

Catuaba

Catuaba to roślina naturalnie występująca w na terenie Brazylii. Stanowi ciekawy dodatek do Yerba Mate. Zapraszamy do lektury: 10 mocnych stron Yerba Mate. Czym wyróżnia się ta roślina i jakie właściwości wnosi do naszego ulubionego naparu?

Yerba Mate działająca na doznania cielesne? Czemu nie!

Roślina zwana catuaba pojawia się w niektórych rodzajach Yerba Mate. Stanowi naturalny afrodyzjak, który ma wpływ na sferę seksualną. Polecana jest dla mężczyzn, którzy chcą poprawić funkcjonowanie organizmu. Ale to nie jedyne działanie catuaby. Korzystnie wpływa na układ nerwowy, działa też antydepresyjne. Działanie catuaby jest na tyle silne, że śmiało może konkurować ze środkami farmakologicznymi, które wspomagają potencję.

Catuaba to zioło dodawane do ostrokrzewu

Istnieje kilka różnych rodzajów Yerby, które w składzie posiadają dodatek catuaby. Jej działanie jest w pełni bezpieczne, ponieważ pochodzi z natury. Polecana jest też dla kobiet w celu zwiększenia libido. Wybierając Yerba Mate możemy spotkać się również z podobnie brzmiącą katuavą. Nie jest to sama roślina, jednak jej działanie jest w zasadzie identyczne.

Yerba – dobra na wszystko!

Yerba Mate wyróżnia się wieloma ciekawymi właściwościami. Co najważniejsze, można korzystać z jej zalet nie obawiając się o skutki uboczne. To porcja energii i potężna dawka witamin. Jeśli zależy nam na konkretnym działaniu, warto przyglądnąć się wielu odmianom Yerba Mate, które w składzie oprócz ostrokrzewu mają różne ciekawe zioła. Klasyczna mięta, czy też właśnie katuava. Wybór jest duży, z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate