21 Sty

Amanda

Amanda

Amanda to bardzo popularna odmiana Yerba Mate produkowana na prowincji Misiones, w gospodarstwie La Cachuera. Jest dostępna w naszym Yerba Mate sklepie w różnych wersjach. Wybór sprawia, że Yerba Mate nigdy nam się nie znudzi! Wiecie, że to nie tylko źródło witamin, ale też sposób na to jak szybko schudnąć?

Amanda – Yerba stworzona przez Polaka

Co ciekawe, Amanda posiada polskie korzenie, a wszystko za sprawą Jana Szychowskiego, który był założycielem fabryki Yerba Mate, która do dziś zajmuje się produkcją suszu. Rodzina Szychowskich osiedliła się w Argentynie w ramach programu emigracyjnego i tam rozpoczęła się produkcja Amandy. Mimo upływu stu lat, ciągle kontynuowana jest ta tradycja. Najlepiej widać to w barwach opakowania i zestawów z tym rodzajem suszu – ma kolory czerwieni i bieli.

Yerba Mate – co wyjątkowego jest w Amandzie?

Najbardziej charakterystyczną cechą Yerba Mate Amandy jest skład. Posiada tylko liście ostrokrzewu, bez gałązek. Występuje w przeróżnych odmianach: zarówno wersja klasyczna zawierająca wyłącznie susz ostrokrzewu, jak i yerba z dodatkami ziół lub owoców.

Jak szybko schudnąć? Z Yerba Mate na pewno się uda

Wiele osób zastanawia się jak szybko schudnąć, zachować zdrowie i cieszyć się pięknym wyglądem. Po pierwsze trzeba ograniczyć słodycze, tłuszcze i zadbać o dodatkową aktywność fizyczną. To podstawa, jednak proces zrzucania kilogramów jest wolny i długo trzeba czekać na efekty. Z Yerba Mate będą one szybciej widoczne. Dlaczego Yerba to sposób na to jak szybko schudnąć? Ponieważ przyspiesza metabolizm oraz dodaje energii do ćwiczeń. Potrafi także poprawić trawienie i doskonale nawodnić organizm.
 
« Powrót do Słownika Pojęć

Yerba mate sklep

Zapisz się do newslettera, odbierz KUPON ZE ZNIŻKĄ NA ZAKUPY oraz eBook o Yerba Mate